Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja tworząca akcesoryjną

Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu
art

Jedną z czołowych firm, zajmujących się produkcją oraz dystrybucją gadżetów meblowych i budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo działające na krajowym oraz zagranicznym rynku istnieje od blisko 16 lat oraz z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Klientów. Pomocnym profilem działalności spółki są usługi odlewnicze współczesną metodą ciśnieniową, gwarantującą wysoką jakość wykonania i wytrzymałość. FAM do tego proponuje również indywidualne rozwiązania galwaniczne, stosując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o jakim mowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nie jedynie ze względu na swoją innowacyjność, jakkolwiek https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ też działanie, poparte licznymi, niezależnymi egzaminami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, tworząca akcesoryjną ochronę w punktach takich jak: dworce, hotele oraz pensjonaty, prywatne domy czy mieszkania, publiczne budowle, jak też szkoły lub lecznice. Jej cechą wymowną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, dzięki któremu wolno zmniejszyć ryzyko namnażania się drobnoustrojów między pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma kolosalne znaczenie wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się znacząca ilość ludzi. Kluczową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długofalowe działanie na przeróżnego rodzaju bakterie, wirusy oraz grzyby oraz naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie stosowanych rozwiązań.

Kolejnym walorem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, gwarantująca zastosowanie niemalże wszystkich środków czystości i dezynfekcji, osiągalnych na rynku. Produkt jest przyjazny otoczeniu i opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Więcej informacji na jego temat można zdobyć na stronie https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ lub po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest imponującym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych oraz bakteriologicznych, dotykających organizm ludzki.